Історичний перший візит Вішвагуру Парамханс Свамі Махешварананди розпочався на цьому тижні на Кубі, де його тепло зустріли.

Ibero 2 1200

Протягом другого десятиліття, навчання та практика по системі «Йога в повсякденному житті» (YIDL) розповсюджується на Кубі, завдяки невпинним зусиллям послідовниці Вішвагуруджі – Садхві Ямуни.

Офіційне запрошення Вішвагуруджі відвідати Кубу та Ольгин було надано Міністерством Культури Куби, культурним центром в Ольгині, що має назву Casa de Iberoamerica та Університетом Ольгину, щоб забезпечити навчання по системі «Йога в повсякденному житті».

Протягом останнього десятиліття система «Йога в повсякденному житті» поширилася в багатьох соціальних та економічних секторах Куби, особливо в навчальних закладах. Система практикується людьми різного віку, включаючи дітей, студентів коледжів  і університетів, а також людей похилого віку. Практика системи розповсюджується також на захист навколишнього середовища та насадження місцевих дерев.  Тим не менш, це була перша можливість практикуючих безпосередньо відчути любов і мудрість майстра та автора системи «Йога в повсякденному житті».

Після прибуття Вішвагуруджі в аеропорт в Гавані, його з почестями, гідними шановного гостя, вітали співробітники Міністерства культури. Вішвагуруджі було люб'язно надано транспорт, житло і ескорт.

Ibero 1200

Після подорожі в Ольгин, в супроводі викладачів і організаторів «Йоги в повсякденному житті» з Європи, його знову тепло вітала велика група практикуючих.

Наступного дня на церемонії привітання, Вішвагуруджі та глядачі слухали традиційну кубинську музику, презентацію про історію культури та вірш, що був написаний кубинським практикуючим. Вішвагуруджі закликав всіх присутніх дізнатися про переваги йоги. Він підкреслив важливість йоги для здоров'я, гармонії, концентрації та  внутрішнього спокою. Він сказав, що Йога в повсякденному житті – це єдність тіла, розуму і душі.

Вішвагуруджі  зізнався, що він вражений тим, наскільки дисципліновані кубинці в своїй  практиці.

Вішвагуруджі також зазначив, що невтомна робота Прем'єр-міністра Індії, Високоповажного Нарендра Моді, разом з Організацією Об'єднаних Націй, призвела до оголошення Міжнародного дня йоги 21 червня.

Наступного дня в програмі взяли участь Кубинський національний уряд і посадові особи Ольгинського району. У програмі декан, викладачі та студенти Університету Ольгина відзначали вагомий  внесок Вішвагуруджі, висловлюючи вдячність за його присутність та систему «Йога в повсякденному житі», яка покращила життя багатьох. Кілька студентів, деякі зі сльозами на очах, розповіли про те, як «Йога в повсякденному житті» допомогла їм подолати перешкоди в навчанні, здоров'ї та сім'ї, і подякували майстру за те, що він поширив своє вчення на Кубу.

Представники університету вручили Вішвагуруджі нагороду, в якій визнається всесвітній вплив гуманітарної, екологічної та світової миротворчої діяльності Йоги в повсякденному житті. Після презентації на прес-конференції з кубинськими журналістами, Вішвагуруджі відповів на питання щодо всесвітнього масштабу діяльності Йоги в повсякденному житті, доступності системи та її наукової основи.

Протягом візиту  продовжувався культурний обмін, а також  ознайомлення з древніми індуїстськими традиціями і культурою. Учасникам також було запропоновано ознайомитися з практикою Йоги в повсякденному житті. Викладачі системи «Йога в повсякденному житті» отримають можливість здати сертифікаційний іспит майстру.

IMG 2471 1200

IMG 3022 1200IMG 3022 1200

посиланнгя на орігінал