Міжнародний йога-центр в Черкасах, Україна, поклав початок новому проекту від творчого клубу "Чашка кави. Че" (засновники клубу - Ірма Пашківська, Руслан Банадисєв та Анна Василенко) - "WORLD VISION". Ідея проекту "WORLD VISION" – це проведення вечорів присвячених різним народам, їх культурі, метою яких є об`єднання народів, популяризація творчості, взаємообмін цінностями, традиціями у кожній культурі.

190425 Yc Ind 3
18 квітня у відбувся "Вечір індійської культури"! Керівниками цього проекту були: Тетяна Шульдішова, Тетяна Маслюк та Лара Литвиненко.

 

190425 Yc Ind 9
Під запальну індійську музику усі запрошені занурились в атмосферу однієї з найдивовижніших і цікавих країн світу, кожен куточок якої сповнений незабутніх вражень і яскравих фарб. Присутні ближче познайомились з цікавими фактами про Індію: історія, обряди, традиції, одяг, стиль життя, священні тварини, традиційна їжа та ін.; послухали розповідь з яскравими фото про нетуристичну поїздку учнів системи «Йога в повсякденному житті» до Індії; дізнались, що спільного між індійською та українською культурами.

190425 Yc Ind 5

Також Голова черкаської міської громадської організації «Йога в повсякденному житті» Вадим Лісняк провів майстер-клас з виконання деяких асан, корисних для усіх. Крім того, на вечорі була присутня практикуючий астролог, яка розповіла про важливість складання гороскопу, як він допомагає в повсякденному житті людини.

190425 Yc Ind 6190425 Yc Ind 6

Присутні дівчата та жінки мали можливість прикрасити свої руки мехенді, а також приміряти на собі традиційне жіноче індійське вбрання – сарі. Під час вечора працював міні-ярмарок індійських товарів. Гостей в кінці вечора частували масала-чаєм, самосами та солодощами - тож Індію можна було відчути на запах та смак!

190425 Yc Ind 4

190425 Yc Ind 8