Благословенні Душі, дорогі Бхакти і духовні шукачі всіх духовних шляхів по всьому світу!

Щороку ми святкуємо Гурупурніму, найважливіше духовне свято року. Цьогоріч, відповідно до древнього Індійського астрологічного календаря - Джйотіш - Гурупурніма випадає на день повні місяця Ашадх (червень - липень) і відзначається в честь великого Ріші Вед В'яси 24 липня 2021. Цього дня ми присвячуємо всі свої духовні практики усього минулого року лотосовим стопам Гурудева.

Відповідно настановам Бога Шиви, Шрі Алакхпуріджі й Аді Гуру Шанкарачар'ї, цього дня святої Гурупурніми духовні шукачі й учні мають вшанувати всіх духовних вчителів, Махамандалешварів проведенням Гуру Пуджі.

Потрібно запропонувати їм одяг, їжу і пожертви, прикрасити тілаком і квітковою малою, і вимити святі стопи Гурудева водою і молоком.

В той самий час обов'язком всіх Махамандалешварів і Санн'ясінів є направляти всіх бхакт, слухачів, практиків і учнів і підтримувати їх на їхньому духовному шляху в напрямку гармонії, терпимості й миру, і вести їх до Брахману. Йога в повсякденному житті - це не тільки фізичні вправи, але це система, яка приводить нас до нашого вищого Я і сприяє повазі, рівності і гармонії серед усіх релігій і духовних шукачів різних шляхів.

Сатсанг, присвячений Гурупурнімі, має відбутися в усіх наших ашрамах і йога центрах. Тим, хто не зможе його відвідати, було б добре відсвяткувати його в себе вдома. Під час пудж вдома, в ашрамах чи храмах завжди повинне бути зображення Гаді Патті.

Ом Шрі Алакхпуріджі Сіддха Пітх Парампара почалася з самого Бога Шиви, за яким послідували Маха Сіддха Йогі Шрі Алакхпуріджі, Парамйогешвар Шрі Девпуріджі, Бхагван Шрі Діп Нарайан Махапрабхуджі, Садгуру Хінду Дхармсамратх Парамханс Шрі Свамі Мадхаванандаджі, який дарував мені благословення, поклавши на мої плечі шаль наступника.

Як теперішнього Гаді Патті (спадкоємця святого сидіння Парампари), моє бажання є таким, щоб в цей час Гурупурніми всі мої учні запропонували пошану й дари всім Махамандалешварам і Санн'ясінам в наших ашрамах, йога центрах і духовних храмах.

З цієї особивої нагоди Гурудев проливає благословення Святих і великих Вчителів Гуру Парампари на всіх бхакт. Гаді Патті - це той, кого завжди потрібно вшановувати першим. Махамандалешвари повинні святкувати цей особливий день у своїх відповідних ашрамах і вшановуватись учнями і слухачами з допомогою квітів і обмивання стоп.

Такі знаки уваги і підношення зі збризкуванням їхніх стоп водою варто надати всім Санн'ясінам нашої Гурупарампари відповідно до припису ініціації Санн'яси.

Завжди пам'ятайте, що ви людські істоти, і даруйте добро і захист всім живим істотам. Хай всі ваші духовні практики будуть плідними.