Світло Гурупурніми та Шрі Алакхпуріджі в Ашрамі селища Стрілки

Все літо Вішвагуруджі проводитиме йога семінар в Махапрабхудіп Ашрамі в Стрілках, Чеська Республіка. Всі запрошуються, щоб насолодитися духовною садханою та чудовими сатсангами з вчителем у спокійній та чистій атмосфері серед незайманої природи ашраму.

Основною подією цього семінару, як і цілого року, для кожного духовного учня є Гурупурніма. Символічно це день, коли перший сонячний промінь торкнувся Землі, день, який прославляє всіх вчителів і Гуру-таттву (принцип вчителя) - коли світло мудрості висвітлює темряву невігластва.

Бути в цей день з Гурудевом - це особлива удача і гарна карма, і сотні учнів Вішвагуруджі мали таку удачу також і цього року.

За присутності сотень санньясинів та учнів ранок Гурупурніми розпочався традиційно - пуджею Вішвагуруджі та Махамандалешвару Свамі Вівекпуріджі. Санньясинів вітали квітковими малами, шалями та дакшиною з благословення Вішвагуруджі. Цей найсвятіший день був увінчаний найвищим даршаном - Вішвагуруджі встановив священне зображення Шрі Алакхпуріджі на вівтар з молитвою "Гуру Аараті".

На превелику радість усіх присутніх після привітання Гурудева всі отримали зображення Шрі Алакхпурі як особливий прашад. Вішвагуруджі провів сатсанг, і після цього Свамі Шанті поділилася своїм досвідом пошуку Гуфи (священних печер) Шрі Алакхпурі та Шрі Девпуріджі в Гімалаях.

Решта дня пройшла в медитації та садхані, і в спілкуванні з друзями. Всі були щасливі, що мають можливість побути разом на сатсангові через довгий час. Вечірній сатсанг Гурупурніми був відзначений бхаджанами та особистим даршаном Гурудева для всіх.

посилання на оригінал