Святкування Гурупурніми та літні семінари розпочалися цього року у Веп, Угорщина та продовжились в Стрілки, Чеська республіка.

1U4A5695GP Strilky

Сатсанг з нагоди Гурупурніми на початку літнього табору в Стрілки був присвячений святкуванню божественної спадкоємності майстрів від Шрі Алакхпуріджі. Вішвагуруджі поділився враженнями про своє нещодавнє паломництво в Гімалаї, успішнийпошуккоренівсистеми «Йога в повсякденномужитті».

Алакхананда – це річка, яка стає одним з джерел ріки Ганг, об’єднуючись з річкою Бхагіратхі на злитті, відомому як Девпраяґ. Алакхананда носить ім’я святого Шрі Алакхпуріджі, який існує з часів Сатья-юги (Золотий вік) в каранашаріра, своєму астральному тілі. Через життя і натхнення цього святого, система «Йога в повсякденному житті» бере свій початок з тих часів.

Алакхпуріджі передав свої духовні благословення Шрі Девпуріджі, який жив в Гімалаях протягом декількох десятиліть. Шрі Девпуріджі приніс ці знання в Раджастан і благословив Шрі Махапрабху Діп. Махапрабхуджі передав свої повноваження і духовну мудрість своєму учневі Свамі Мадхаванандаджі (ХоліГуруджі), якого тепер змінив Шрі Вішвагуру Махешваранандаджі. Тому, отримати благословення Вішвагуруджі, означає мати благословення від всіх святих в родоводі, відомому як Шрі Алакхпуріджі Сіддха Піта Парампара.

Літні семінари Садхана - табору у Вепі та Стрілках були присвячені Прані і Пранаямі.  Його Святість розкрив широку тему тонких енергій та технік, в яку також включено інформацію і практику Хатха-йога Крій (шість способів очищення), а також філософію Адвайта Веданти – знання неподвійності.

 1U4A5869Strilky GurupurnimA1 novine

Хатха-йога Кріі допомагають очистити фізичне тіло, в тому числі прани (функції енергії), а також вони допомагають збалансувати емоції. Вони особливо ефективні в підвищенні наших здібностей до концентрації.

Крім того, хатха позначає чотири сили волі, по відношенню до дитини – бал хатх, жінки – пріяхатх, царя – радж хатх, і йога – йог хатх.

Надзвичайно важливим джерелом прани є те, що приховано в нашій їжі. Ця тверда форма енергії впливає на наше життя у відповідності зі своїми якостями, гунами (саттва, раджас, тамас - чистота, стимуляція, притуплення). Вішвагуруджі наголосив на важливості правильних інгредієнтів для нашої дієти; а також на важливості розуміннятого, звідки походить їжа і який шляхвона проходить, перш ніж потрапляє до нас; розповів про кращі способи підготовки і приготування їжі для того, щоб зберегти високу якість і кількість прани.

1U4A6148GP Strilky 

Літній табір надав також можливість сім’ямпровести час разом під захистомГурудева. Було дуже багато дітей, які відвідали табір з батьками, котрі практикують йогу або є інструкторами з йоги, від малесеньких новонароджених до підлітків.

H1P 1257

Вішвагуруджівлаштував для дітей від 6 років спеціальну щоденну Дитячу програму з йоги. Вона включала практикуасан йоги і початкові техніки пранаями, а також медитації, в тиші і з інтонуванням мантр. Одна група також поставила коротку п’єсу, що ілюструє етичні принципи йоги, які ведуть до доброго і здорового життя в гармонії з усіма.

1U4A6270GP Strilky

 DJI 0003dron a

посилання на орігінал