ВІДЕНЬ, 2 жовтня 2015 року - У той час, коли світові лідери проголошують історичну повістку дня на період після 2015 року на Саміті з прийняття Цілей сталого розвитку в рамках Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку, понад 200 делегатів і представників неурядових організацій та наукових спільнот з усього світу зібралися в Організації Об'єднаних Націй у Відні, щоб відзначити Міжнародний день ненасильства. Міжнародна конференція під назвою "Йога - це шлях до ненасильства і миру в усьому світі" була організована Всесвітньою Радою Миру Шрі Свамі Мадхавананди (SSMWPC) - неурядовою організацією, яка має спеціальний консультативний статус при Економічній і соціальній раді ООН (ЕКОСОР) - за ініціативи його засновника Бхарат Гаурав Вішвагуруджі Махешварананди.

На честь 70-ї річниці Організації Об'єднаних Націй та Міжнародного дня ненасильства були отримані відкриті заяви та офіційні листи підтримки цілей конференції від виконавчих державних чиновників, місцевих органів влади, неурядових організацій та наукових спільнот з Австрії, Індії, Угорщини, Словенії , Чехії, Словаччини, США, Хорватії, Австралії, України, Нідерландів, Мексики і Німеччини; а також особисто від директора ЮНЕСКО Ірини Бокової, Його Високості Принца Альфреда фон Ліхтенштейн і онука Махатми Ганді Аруна Ганді.

Під час Віденської конференції засновник Всесвітньої Радои Миру Шрі Свамі Мадхавананди та ініціатор конференції Вішвагуруджі Махешварананда заявив: "Мир у всьому світі можливий тоді, коли всі релігійні та політичні лідери проявлятимуть терпимість, визнання і повагу до всіх релігій, культур і народів. Наш головний обов'язок - пробудити свідомість прощення, братерства і єдності, того, що всі ми діти одного Бога. Існує одна релігія, до якої всі ми належимо - Людяність".

 20151002 Vishwaguruji-speaking-at-the-Vienna-Conference resize