Швайцергартен, Відень
В Міжнародний день миру члени організації «Йога в повсякденному житті» зібралися у Відні, що стало вже щорічною традицією, біля Дерева Миру в  парку Швайцергартен. Дерево було посаджено десять років тому Вішвагуру Парамханс Свамі Махешваранандою разом з окружним керівником Еріхом Хохенбергером. Цей сповнений враженнями вечір був присвячений миру в усьому світі: співали Мантру миру і молитви за мир.Парк палацу Хеллбрунн, Зальцбург

Цього року День миру був особливо зосередженим на проблемі біженців і на події, названій внаслідок цього "Возз'єднанням сімей біженців".

Це стало приводом для запрошення доктора Ернста Льошнера з організації біженців «Єлпайн Пис Кроссинг» Alpine Peace Crossing») в якості доповідача. Він вразив присутніх цифрами і фактами про поточну ситуацію. Впродовж заходу були також зібрані пожертви для біженців.

Звичайно ж, тема миру в усьому світі звучала як основна. Було проведено церемонію біля Дерева миру в парку, а також представлено Кхату Пранам, космічний танець миру внутрішнього і зовнішньогоВсе це відбувалося у супроводі Мантри мируУчасники також бажали миру всім світовим релігіям і запалили свічку миру для кожної релігії.

У заході також взяли участь кілька біженців, які надихнули нас національними танцями. Сирійський біженець розповідав про свою втечу і нинішню життєву ситуацію. Представник уряду міста Зальцбург передав вітання від міста всім присутнім і подякував їм за організацію Міжнародного дня миру.

Мирні заходи і молитви за мир проходили також в усіх інших центрах «Йоги в повсякденному житті» в Австрії.