1507-Str-DarsanGuru

Протягом двох тижнів учасники семінару мали можливість побути поряд з Вішвагуруджи, послухати його лекції та отримати мудрі, сповнені любові поради. Десятьом членам МГО «Йога в повсякденному житті» м.Черкаси пощастило відчути всю милість, любов і турботу Вчителя, автора системи Вішвагуруджі Свамі Махешваранандаджі.

1507-Str-Practici

Щоденну програму для учасників складали асани, пранаяма, медитації, крія ануштан, лекції, сатсанги, а також інші традиційні методи системи  «Йога в повсякденному житті».

Цьогорічні лекції від Вишвагуруджи, що були присвячені чакрам, привідкрили двері до розуміння енергетичних центрів людського тіла та кундаліні, як внутрішнього шляху духовних знань. Найбільше було висвітлено Маніпура та Анахата чакри. На рівні Маніпура чакри можливе спрямовування до своїх справжніх людських якостей, але розвиток досягається на рівні Анахата чакри.

1507-Str-Prohajka2

Ряд лекцій про чакри та кундаліні з цьогорічного семінару можна переглянути на Yoga In Daily Life YouTube channel: https://www.youtube.com/user/yogaindailylife