DSC6582 1 Напередодні ввечері Вішвагуруджі пояснив В’яс Пурніму - значення сьомого повного місяця року. Вед В'яса належав до династії Кауравів і написав древню пурану (священне писання) Шрімад Бхагаватам. Місце мудрості, на якому сидить гуру, назване на його честь - В’яс Гаді. Це місце, з якого істинний наступник парампари поширює правду і мудрість на благо всіх живих істот. Поважається саме по собі місце, не людина. Але та людина, яка приймає місце, повинна мати ті якості, які вона може передати, чистоту духовної мудрості. 
IMG 7959a Вранці проводилась традиційна пада пуджа церемонія лотосним стопам Шрі Гурудева, і ввечері багато гостей, включаючи Махамандалешвара Свамі Вівекпурі, гостя Вішвагуруджі Дайя Рамджі, Садхві Шанті і Свамі Премананджі, ділилися своїми піднесеними роздумами з приводу Гуру Пурніми. 
  DSC6494 Свамі Гаджананд використав можливість, щоб нагадати нам санкальпу (рішення) попереднього року, запропоновану Вішвагуруджі: «Ми повинні сумлінно продовжувати нашу практику протягом всього життя і досягти Брахма Локи, звідки ми повинні повернутися на Землю і змінити Калі Югу на Сатья Югу». Вішвагуруджі також підкреслив, що стара санкальпа не даремна і не повинна забуватись. Протягом останніх двох років У Вішвагуруджі було дуже чітке бачення і думки з приводу того, що ми повинні змінити Калі Югу в Сатья Югу. 
 IMG 7821a Згідно з Вішвагуруджі, Сатья Юга вже почалася на першому Міжнародному Дні Йоги, який відбувся 21 червня. Він також поділився одним з своїх бачень про те, що в Ашрамі Джадану має пройти велика вогняна церемонія під назвою Брахмастра Яг'я. Це буде через півтора року. Він сказав, що ця церемонія принесе таку силу і світло на цю землю, що вона змінить Калі Югу на Сатья Югу. Ця стріла буде випущена самим Шивою, однак це не знищить світ, а змінить його мирно. Це найбільше благословення Шрі Алакхпуріджі Сіддхапіт Парампара