У фокусі зустрічі було майбутнє святкування Міжнародного Дня Йоги в Організації Об'єднаних Націй 21 червня. Ще до зустрічі Вішвагуруджі отримав офіційне запрошення від посла Індії Мукерджі взяти участь у цьому заході, але через попередню домовленість святкувати IDY в Делі, Вішвагуруджі не зміг прийняти це запрошення.

Під час цієї зустрічі Вішвагуруджі мав змогу представити історію системи «Йога в повсякденному житті», діяльність і проекти Міжнародного співтовариства ЙВПЖ, а також його роботу як неурядової організації в ООН.

Вішвагуруджі висловив свою щиру підтримку ініціативи прем'єр-міністра Індії Нарендра Моді в утвердженні Міжнародного Дня Йоги. Міжнародне співтовариство «Йога в повсякденному житті» приєднається до святкування IDY, беручи участь у програмах, організованих індійськими консульствами і посольствами і пропонуючи безкоштовні йога програми по всьому світу.

Його вельможність посол Ашок К Мукерджі настроєний позитивно щодо впливу IDY на майбутнє йоги в якості каталізатора до позитивних змін. Пракаш Гупта представив програму святкування Міжнародного дня Йоги в Організації Об'єднаних Націй, на якому Йога в повсякденному житті буде представлена своїми нью-йоркськими членами.