Протягом наступних днів були розглянуті наступні теми:

o   Секрет ОМ

o   Мир та блаженство як результат Сатсангу

o   Яке значення має піст, Мауна і Тапасья

Також відбулися два практичних семінара: «Управління стресом за допомогою йоги»,  «Йога для очей» і практичне заняття «Йога проти болю в спині», яке провів Свамі Гаджананд.

Досить важливим і корисним було заняття для інструкторів з йоги, на якому було розглянуто основий принцип йога-вчителя – Naham Karta, поставлені найбільш хвилюючі питання.

Тож програма була досить насичена і пізнавальна. Йога-вчителі та учні отримали нові знання та натхнення на практику та навчання.

Черкаський телеканал «Рось» зняв репортаж про візит Свамі Гаджананда до Черкас. Приємно усвідомлювати, що не тільки учасники семінару отримали благість від Свамі Гаджананда, але й багато мешканців міста.

Особливою подією для членів МГО «Йога в повсякденному житті» став обряд освячення йога-центру.  Ми щиро попросили Свамі Гаджананда провести цю церемонію, оскільки він став першим Свамі, який відвідав наш йога-центр після його відкриття. Ми співали красиві мантри, молитви, а потім відбулося маленьке святкування.

На прощальному Сатсангу в Черкасах Свамі Гаджананд наголосив на важливості збереження натуральних зерен та насіння і розповсюдження їх серед населення. Відвідувачами йога-центру було зібрано деяку кількісь насіння овочів, фруктів та квітів і передано для йога-центру в Стрілках, Чехія.

Програма у Києві була також насиченою та цікавою. На Сатсангах обговорювалися наступні теми: як вправи для п’яти видів прани, Пранаяма Наді Шодхана, Мантра та інші.

Дуже успішно пройшло заняття в спорт-клубі «Спортлайф». Свамі Гаджананд практично продемонстрував «Йогу в повсякденному житті» як цілісну систему для 70-ти людей, які не практикують йогу. Після цього багато з них зацікавилися нашою системою і техніками.

 

Ми дуже вдячні Свамі Гаджананду за його візит, за підтримку у цей час, який є дуже складний для нас і нашої країни. Вдячні за те, що він поділився з нами своєю мудрістю, знанням і вдихнув в нас ще більше натхнення на практику!