Нова Зеландія отримала благословення​​від Його Святості Вішвагурджі, який провів сім днів в усіх трьох ашрамах на північному острові - Окленді, пляжі Рауматі та в столиці Веллінгтон.

Тема цьогорічного туру була однаковою для всіх трьох міст: «Йога для подоланнястресу».

1 resize

Перші три дні Вішвагуруджі провів в Окленді, даючи теоретичні та практичні лекції та сатсанги про те, як управляти повсякденним стресом, використовуючи прості йога-техніки. Для багатьох людей особливо цікавою та новою була техніка Брамарі-Пранаяма та інтонування OM, також Вішвагуруджі запропонував виконувати ці практики щодня не лише для подолання стресу, а й для запобігання певних проблем зі здоров'ям.

4 resize

Після Окленду Вишвагуруджі привітали на пляжі Рамуті біля Ашраму Шрі Девпуріджі. Вішвагуруджі дав два вечірні сатсанги, темою яких стало пояснення походження Йоги та багатьох принципів Всесвіту. Вішвагуруджі пояснив причини виникнення стресу та як боротися з його наслідками, зокрема, за допомогою практики Брахмарі Пранаями і інтонування мантр. Вішвагуруджі підкреслив важливість позитивного мислення та дисципліни, надихаючи людей щоденнопрактикувати щонайменше півтори години вранці, щоб отримати найкращі переваги, які може запропонувати йога.

Остання зупинка - це Веллінгтон, де Вішвагуруджі провів багато чудових вечірніх та ранкових програм. Особливо актуальним стало ранкове заняття з йоги для людей похилого віку, на якому практикуючі мали можливість задавати питання та попрактикувати прості асани та пранаяму для подальшого вдосконалення вдома.

DSC01770 resize

Вішвагуруджі залишив Нову Зеландію у понеділок 5 лютого і продовжив свою подорож на острови Фіджі; багато бхакт з Нової Зеландії, Австралії та Європи приєдналися до нього.

 посилання на орігінал