12 січня 2018 року Вішвагуруджі був нагороджений званням D.Litt (DoctorLitterarum) завдяки своїй визначній роботі в області йоги, а самеСистема«Йога в повсякденному житті».

IMG 3747

Вішавагуру Параманс Свамі Махеварванданджі було присвоєно це найвище академічне досягнення - Doctor Litterarum (Doctorof Letters) - канцлером Dr H.R. Nagendraта віце-канцлером Dr G. Ramachandra Bhat з університету S-VYASA, які презентували Вішвагурджі цей престижний ступінь в університеті Бангалору, Індія, під час 15-го скликання.

IMG 3728 1024x768

D. Litt.- це академічне звання, вищий докторський ступінь, який в деяких країнах (наприклад, Великобританія, Австралія, Індія, Ірландія) може вважатися понадзвання «доктор філософії» або «доктор освіти» і прирівнюється до звання «доктор наук» (D.Sc.). Він присуджується університетами та науковими установами в багатьох країнах як визнання досягнень в гуманітарних науках, за оригінальний внесок у мистецтво та інші заслуги.

Ступінь D. Litt. може бути присуджена таким особистостям, чиї опубліковані роботи та дослідження є оригінальними з видатнимита стійкими результатами, і яких університет вважає гідними цієї найвищої академічної нагороди.

 посилання на орігінал