Рекомендації на Новий 2017 рік

Swamiji 2017

Прийняті Вішвагуруджі Свамі Махешваранандою 31.12.2016, Стрілки Ашрам, Чехія.

Наше рішення таке, що всі ми підтримуємо й молимось за всіх релігійних й політичних лідерів у всьому світі за їх хороше здоровя, ментальне й духовне благополуччя, захист і успіх в їхніх стараннях і хорошу роботу заради миру, гармонії й розуміння в нашому світі.

Новий рік починається кожного дня

Махапрабхуджі каже в своїх Золотих Вченнях: «Минуле – це минуле. Теперішнє – тут. Майбутнє – не тут. Ваше майбутнє буде таке ж, як і теперішнє. Отже, будьте уважними».

Робіть щось хороше для майбутнього. Але так як ви не знаєте майбутнього, працюйте заради майбутнього зараз, в теперішньому. Кожен день – це день «Нового року». Кожного ранку починається новий рік, і це час для того, щоб подумати: «Я – людина. Що для мене означає– бути людиною? Якими є якості, які роблять мене людиною?»

Ходіть повільно

Не поспішайте. Подумайте тричі перед тим, як діяти. І питайте себе, чи ви дієте зі смиренністю й добротою, або через егоїзм, гордість чи амбіції. Чи не шкодите ви іншим? Обмірковуйте, будьте свідомими! Завжди питайте себе, як ви можете допомогти іншим. Це послання на новий рік.

Захищайте навколишнє середовище

Прийміть санкалпу (рішення) створювати менше забруднення і відходів. Невеликий приклад: ми використовуємо так багато пластику й паперу, щоб загорнути подарунки на Різдво або День народження. Паперове пакування – дороге, на нього потрібно витратити багато дерева і воно містить багато хімікатів і пластику; і фактично воно більше не використовується – ми негайно його розриваємо й викидаємо. Якщо ми будемо слідувати хоча б цьому, то зможемо краще охороняти навколишнє середовище. Ми робимо це заради дерев, лісів, води. Бути людиною означає бути захисником, а не руйнівником!

Моліться

Кожного дня, коли ми молимось, ми повинні пропонувати частину наших молитв тим людям і тваринам, які страждають. Ми молимось за те, щоб Бог допомагав їм. Молитва дуже могутня. В людській свідомості величезна енергія, і – скерована енергією наших сердець – ця позитивна енергія безумовно піде до бідних та страждаючих.

Мислітьпозитивно

Тільки позитивне мислення приводить до позитивних плодів та результатів. Завжди усвідомлюйте це! Гармонія, мир, розуміння, прощення, доброта, милосердя, співчуття – це те, що нам потрібно. Позитивне мислення і позитивні судження, слова, уява однозначно мають позитивний вплив на наше тіло, розум і свідомість. Негативна поведінка шкодить і нам, і іншим. А позитивне мислення приносить користь як нам так і іншим. Вибір за вами. Мисліть позитивно!

Пробачайте

Позитивне мислення означає також і прощення. Ісус казав: «Пробачайте навіть своїх ворогів». Інколи прощення – це не просто. Можливо, ви пробачаєте, але не забуваєте. В той день, коли ви зможете пробачити й забути, ви опинитесь в списку святих!

Не заздріть, не гнівайтесь, не будьте жадібними...

Не заздріть один одному. В Індії ми кажемо «джалан», що означає горіти у вогні. Жадібність, заздрість, злість, жорстокість і т. д. спалюють наші хороші якості й хорошу енергію. Просто накажіть цим якостям «спати», і пробудіть позитивні. Нехай внутрішнє життя завжди буде з позитивним мисленням.

Пробудіться

Холі Гуруджі сказав в одному баджані: «Пробудіться! О, брати, пробудіться! Не спіть в сні незнання». Не живіть несвідомо, інакше ви помрете, як павук застряє у власній павутині. Через мирські бажання й жадібність, ми в’яжемо липку павутину прив’язаності. Звільніть себе від матеріальних прив’язаностей і поверніться на духовний шлях.

Робіть добро

Давайте приймемо санкалпу робити хороші речі в цьому світі. Рішення перестати їсти мясо, споживати наркотики й алкоголь приведе до того, що наше життя стане здоровим, щасливим й гармонійним, і ми зможемо досягти своєї мети – стати одним зі своєю атмою, нашім справжнім Я.

Благословення

Від імені ОМ Шрі Алакпуріджі Сіддха Піт Парампари я благословляю вас і бажаю вам дуже щасливого, здорового, гармонійного, мирного і процвітаючого року.

ОМ SHANTIH SHANTI SHANTIH
Ваш,
Вішвагуруджі Махешварананда