Ми святкуємо Шиваратрі! 

Cяючий звук Всесвіту репрезентує космічну свідомість, яка проявляється від однієї до різноманіття форм. Зміни відбуваються від космічної свідомості до індивідуальної свідомості. 

"Одне в усьому та усе в Одному", казав Шрі Холі Гуруджі.

Шива означає світло та свідомість, Він означає сяяння у резонансі, який просвітлює все. 

Ратрі - це невігластво, темрява, біль та страждання. Це Світло Шиви (життя),яке сяє в кожному атомі, а відтак перебуває і в кожній живій істоті. Шакті - це сила Всесвіту, це енергія, яка об'єднується з Шивою. Він є чистою свідомістю та світлом, яке подібне до яскравого проміння сонця. 

Протягом усього місяця Шиваратрі ця енергія має позитивний вплив на усі живі істоти. Ті хто шукають Бога можуть досягти чистої свідомості, ясних думок, щастя в їхніх серцях та вдоволеності розуму. Бхакти, які розуміють це, можуть отримати досвід значного розвитку. Цей час благословенний всемогутнім Сваямбху, який завжди з нами та виконує наші бажання.

Учні готуються до цього часу, маючи позитивні думки, та уникаючи негативного відношення, такого як ненависть, заздрість, жадібність, егоїзм та пристрасть. Відповідно, Дева Махадева відомий як Бог усіх Богів. Він випив отруту, щоб забрати гріхи та карми усіх живих істот, не тільки тих, хто вірить у Нього, а усіх. Отрута - це символ наших гріхів. Через НЬОГО , Його існування, милість не тільки люди, але й усі живі істоти можуть з'єднатися з Найвищим. Його випромінювання досягне усіх атомів, природи та цілої землі. Він дбає про ціле творіння. Він контролює, керує та заспокоює усіх Асура Шакті.

Таким чином, медитуйте на Шиву, очищуйте своє тіло, розум, душу, думки та свідомість, щоб ваша Дживатма могла танцювати на космічній платформі в прекрасних блакитних локах. Нехай індивідуальна свідомість з'єднається з космічною свідомістю та поглняне на матір Шакті, яку ми називаємо ОМ-Шакті.

Я бажаю вам божественного та благословенного Махашиваратрі, зі світлом Шрі Девпуріджі, милістю Махапрабхуджі та веденням Холі Гуруджі.

OM NAMAH SHIVAYA

Om tryambakam yajaamahe

sugandhim pushthivardhanam;

Urvaarukamiva bandhanaan

Mrityormuksheeya maamritaat

Ваш, Вішвагуруджі

Махашиваратрі буде святкуватися 7 березня по всому світу, а також в усіх Ашрамах Йоги в повсякденному житті. Шиваратрі Сатсанг з Вішвагуруджі буде у Празі, Чехія.

Cвяткування в Черкассах відбудеться у йога-центрі 7 березня о 21:00 годині і триватиме до пізньої ночі. Запрошуються всі бажаючі. Буде церемонія Абхішеки (омивання Лінгаму), спів бхаджанів, цікаве тематичне відео , можливо прямий вебкаст з Вішвагуруджі з Праги та інше. З собою прохання приносити лише фрукти і по можливості квіти. Було б непогано, якби кожен з йога-активу підготував якусь історію про свято Махашиваратрі чи про Шиву й Шакті.

Дуже рекомендується в цей день (починаючи з ранку 7 березня) тримати піст для отримання духовної сили. Хоча б на цей день рекомендується забути про те, що ми є фізичними тілами і пам'ятати про те, що ми є вічними душами. Дітям, вагітним жінкам, чи якшо ви приймаєте певні ліки, постувати не слід.

З нетерпінням чекаємо на вас на нашому святі!