Вішвагуруджі приїхав до Грузії вдруге, щоб провести уікенд - семінар з йоги у Тбілісі.

IMG 0841

На семінар, що проходив три дні, з 9 по 11 жовтня 2015 року, прийшло більше 100 людей. Вішвагуруджі дав п'ять глибоких лекцій про духовний розвиток, провів практичне заняття з йоги, а також дав настанови щодо важливих питань людського життя. Перша лекція була присвячена витокам йоги і тому, як вона  розвивалась в печерах Гімалаїв. Це було дуже доречно, адже семінар проходив у «Печері  Йоги в Повсякденному Житті». Заняття з практики асан, яке провів Вішвагуруджі, надихнуло кожного.

IMG 0777

Були три прекрасні прогулянки з Вішвагуруджі в парках Тбілісі. Він відвідав етнографічний музей Грузії, де побачив приклади традиційних будинків з різних куточків Грузії. Здійснив  прогулянку по канатній дорозі над дахами історичного центру Тбілісі, а також пройшовся по Ботанічному саду грузинської столиці.

IMG 1130

Сатсанги і зустрічі з Вішвагуруджі були наповнені  любов’ю і радістю, слова його мудрості доходили до самого серця. Всі отримали  благословення Гурудева.

IMG 0779

Семінар проходив в дуже теплій атмосфері. Ми висловлюємо щиру подяку організаторам семінару і місцевим бхактам за гостинність, турботу і доброту. В Печері Йоги ми почували себе як вдома.

IMG 1052

 Спогади з цього семінару надовго залишаться в наших серцях.