Махапрабхуджи

Великий індійський святий і реалізований Майстер Бхагаван Шрі Діп Нараян Махапрабуджі жив і працював у Раджастхані, Індії з 1828 по 1963 рік.

Його життя було сповнене численних прекрасних подій і діянь. Багато сучасників, які живі й донині, свідчать про його чудеса. Ашрам Шрі Махапрабуджі в Барі Кхату на краю пустелі Тхар незабаром після його фізичного відходу зі світу став місцем паломництва. Шукачі з усього світу приходять відчути святу вібрацію, що пронизує це місце.

Шрі Махапрабхуджі присвятив усе своє життя служінню всім істотам. Він давав незмінне і вище знання Сат Санатан Дхарми всім, хто приходив до нього, незалежно від їх національності, статі чи соціального становища.

Сат Санатана Дхарма - це вічна регулююча «релігія», що стоїть над усіма конфесіями , з'єднує і об'єднує всіх живих істот. Вона стверджує, що всі живі істоти носять у собі одну і ту ж божественну іскру.

«Любіть кожну живу істоту принаймні так сильно, як ви любите себе». Ця пропозиція - суть послання Шрі Махапрабхуджі людству. Любити означає розуміти, прощати, допомагати, давати. Всі живі істоти - люди і тварини - діти Бога і Його частина. Мета людського життя - розпізнати    цю правду і втілити її на Землі. Це означає, що треба відмовитися від роз'єднуючого егоїзму і необ'єктивного себелюбства, жити в єдності й гармонії з усіма живими істотами. Люди повинні співпрацювати, допомагати і підтримувати один одного.

У віці 135 років Шрі Махапрабуджі покинув Землю в день і годину, які він передбачив за рік до цього.