Духовний спадок

Щоб передавати вищі знання, Учитель повинен бути Брахма Ніштха Шротрія – тим, хто знає всі три часи, такий Учитель відомий як Сатгуру. Щоб трансцендитувати розум і досягти вищої мети, шукачам необхідно керівництво Сатгуру, просвітленого Майстра, який пройшов свій шлях до кінця і може повести їх до Божественного всередині них.

Традиція Сатгуру «Йоги в повсякденному житті» простягається назад через століття від Парам Махасіддха Аватара Шрі Алакхпуріджі до сьогоднішнього дня - Махамандалешвара Парамханса Свамі Махешварананди, який в даний час несе факел цієї божественної традиції.

 

 

Парамйогешвар Сваямбху Шрі Девпуріджі

Парамйогешвар Шрі Девпуріджі вшановується як інкарнація Господа Шиви. Він жив в окрузі Сікар в Раджастхані з початку 18 століття і до середини 19 століття. Його ашрам Кайлаш в Раджастхані носить те ж саме ім'я, що й гора Кайлаш в Гімалаях.

Дхармсамрат Парамханс Шрі Свамі Мадхаванандаджі

Холі Гуруджі народився 11 вересня 1923 року і отримав ініціацію в саньясу в 1942 році. Він жив поруч з Махапрабхуджі більше 20 років, віддано записуючи бхаджани (духовні пісні) і сатсанги (лекції) Шрі Махапрабуджі протягом всього часу.

Вішвагуруджи Махамандалешвар Парамханс Шрі Свамі Махешварананда

Вішвагуруджі народився 15 серпня 1945 року в селі Рупавас, в районі Палі, Раджастхан. Його батьки, Пандіт Крішна Рамджі Гарг і Шріматі Пул Деві Гарг, обидва віддані віруючі люди, даи йому ім'я Мангілал. Будучи дитиною, більшу частину свого вільного часу він присвячував молитвам і медитації. Уже в підлітковому віці він був посвячений у Свамі своїм Гуру - Хінду Дхармсамрат Парамханс  Шрі Свамі Мадхаванандаджі, з яким він жив в ашрамі протягом декількох років, виконуючи ануштан - суворі духовні практики.