Про систему

Про систему

Про систему

Жити в гармонії з собою і навколишнім середовищем - бажання кожної людини. У наші дні великі фізичні та емоційні вимоги накладаються на багато сфер нашого життя. В результаті все більше і більше людей страждає від фізичного та ментального напруги  на кшталт стресу, тривоги, безсоння. Ось чому методики досягнення і поліпшення здоров'я, а також фізичної, ментальної і духовної гармонії так важливі, і саме через них «Йога в повсякденному житті» пропонує всебічно допомогти самому собі.

Система «Йога в повсякденному житті» - систематична і ступінчаста, вона об'єднує всі сфери життя і дає дещо  цінне для кожного життєвого періоду. Ця система відкриває класичний шлях йоги всім, незалежно від віку чи фізичної статури. Під час розвитку системи і пристосування її під потреби сьогодення  велику увагу було приділено стану сучасного суспільства, але при цьому не були втрачені ефекти і автентичність древніх знань.

Слово «йога» походить із санскриту і означає «з'єднувати, об'єднувати». Йогічні вправи мають цілісний ефект і балансують тіло, розум, свідомість і душу. Таким чином йога допомагає нам справлятися з щоденними вимогами, проблемами і турботами. Йога дає можливість розвинути більше розуміння самого себе, мети життя і нашого ставлення до Бога. На духовному плані йога веде до вищого знання і вічного блаженства в єднанні індивідуального «я» і космічного «я». Йога - це вищий космічний принцип. Це світло життя, універсальна творча свідомість, яка завжди пробуджена і ніколи не спить; так завжди було, завжди є і завжди буде.

Багато тисяч років тому в Індії Ріші (мудреці й святі) пізнавали природу і космос у своїх медитаціях. Вони відкрили закони матеріальних і духовних сфер і проникли в суть зв'язків усередині всесвіту. Вони вивчили космічні закони, закони природи і елементів, життя на землі , сили та енергії, які задіяні у всесвіті - як у зовнішньому світі, так і на духовному рівні. Союз матерії та енергії, походження всесвіту і впливу елементарних сил були описані і пояснені в Ведах. Більша частина цього знання була знову відкрита і підтверджена сучасною наукою.

Всеосяжна і всебічна система, відома як йога, розвинулася з цих досвідів і осяянь, і подарувала нам цінні практичні інструкції для тіла, дихання, концентрації, розслаблення і медитації. Практики, які пропонує система, виправдовують себе тисячі років і виявилися корисними для мільйонів людей.

Система «Йога в повсякденному житті» вивчається по всьому світу в йога-центрах, в центрах освіти для дорослих, в оздоровчих закладах, у фітнес і спорт-клубах, в центрах реабілітації і на оздоровчих курортах. Вона підходить для всіх вікових груп, не вимагає «акробатичних» навичок, а також дає тим, хто не в формі, інвалідам, хворим і одужуючим людям можливість практикувати йогу. Саме ім'я вказує, що йога може і повинна застосовуватися «в повсякденному житті».

Рівні вправ розроблялися під час консультацій з лікарями та фізіотерапевтами, і тому, беручи до уваги зазначені правила і запобіжні заходи, кожен може практикувати їх вдома індивідуально. «Йога в повсякденному житті» - холістична система, що означає, що вона враховує не тільки фізичний, але також і ментальний і духовний аспект. Позитивне мислення, завзятість, дисципліна, орієнтованість на Вище, молитва поряд із добротою й розумінням формують шлях до самопізнання і самореалізації.

Рівні системи

Система складається з восьми послідовних рівнів. Кожне заняття на кожному з восьми рівнів починається з антистресового розслаблення. Після релаксації відбувається  практика асан (поз), практика пранаями (техніки дихання) і техніка медитації самопізнання. Ці техніки розкриваються у всій своїй повноті в той час, як практикуючі просуваються на шляху освоєння системи. Практика восьми рівнів системи дає практикуючому можливість глибше дослідити духовні аспекти людського існування.